Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Frugtbarhedens due – Grete Folman Auktion afsluttet Uden navn. Lyse farver – Albert Bertelsen Auktion afsluttet Kattepoter på nye veje – Lotte Overgaard Brems Auktion afsluttet Uden titel – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet Surprise – Verner Brems Auktion afsluttet Jernbanesveller i Rovsinggade – Marie Hvid Pørksen Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Fredsdrømmen – Heerup Auktion afsluttet Selvportræt – Käthe Kollwitz Auktion afsluttet Nøgen kvinde ælter dej – af Sikker Hansen Auktion afsluttet Nej til Fællesmarkedet Auktion afsluttet Indrammet russisk plakat Auktion afsluttet Filmplakat “Mandela: Long Walk to Freedom”, signeret af Winnie Mandela Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Murersvenden – Peter Peitersen Auktion afsluttet Gøngeland – Litografi 225/280 – Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet Landskabsmotiv – Litografi af Lars Swane Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer ET 4/8 2001 – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Uden titel / Kvindelig bassist og mand med blå hatteskygge – Tom Krøjer Auktion afsluttet Uden titel – Hans Krull Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Sankt Lukas Gildet. ”MODSTANDEN”: 26 træsnit Auktion afsluttet Malmplatte – Bygningsarbejdere på stillads#3 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #5 Auktion afsluttet I ly af tågen – Herluf Bidstrup Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #17 Auktion afsluttet Stor skål – Jette Pernille Johansen Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #8 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #20 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #9 Auktion afsluttet Malmplatte – SID byggeri #1 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #15 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #22 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #21 Auktion afsluttet