Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Uden navn. Mørke farver – Albert Bertelsen Auktion afsluttet Deep in my heart there is just all – Verner Brems Auktion afsluttet Palæstina 24 af Niels Bang Andersen Auktion afsluttet Olie på lærred af Lone Sølberg Auktion afsluttet Kvinde med fredsdue – Grete Folman Auktion afsluttet Olie på lærred – Peter Blondin Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Demonstration – Dea Trier Mørch Auktion afsluttet Sjælden russisk plakatmappe om Lenin Auktion afsluttet For Børn med Børn af Børn -Thomas Kruse Auktion afsluttet Nøgen kvinde ælter dej – af Sikker Hansen Auktion afsluttet Revolutionens Kunst Auktion afsluttet Fremtidens port- Leif Sylvester Petersen Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Murersvenden – Peter Peitersen Auktion afsluttet Uden navn – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Uden navn – Johannes Hofmeister Auktion afsluttet Uden titel – Litografi – af Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet “Vores By? Grafikavisen 2021” linoleums- tryk af 5 lokale kunstnere Auktion afsluttet Fugle – særtryk 6/7 – Falke Bang Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Sankt Lukas Gildet. ”MODSTANDEN”: 26 træsnit Auktion afsluttet Malmplatte – Bygningsarbejdere på stillads#3 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #15 Auktion afsluttet Che Guevara af Grete Folman Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #20 Auktion afsluttet Stor skål – Jette Pernille Johansen Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #9 Auktion afsluttet Kobberplatte – M.C. Lyngsie (1864 – 1931) Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #8 Auktion afsluttet Vintage USSR-lommeur, 1970 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #1 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #21 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #23 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet