Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Olie på lærred af Lone Sølberg Auktion afsluttet Uden navn – Grete Folman Auktion afsluttet Blodsugeren – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet Frugtbarhedens due – Grete Folman Auktion afsluttet Mand i bomuldsmark – Grete Folman Auktion afsluttet Janis Joplin – Grete Folman Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Selvportræt – Käthe Kolwitz Auktion afsluttet Fredsdrømmen – Heerup Auktion afsluttet Revolutionens Kunst Auktion afsluttet For Børn med Børn af Børn -Thomas Kruse Auktion afsluttet Selvportræt – Käthe Kollwitz Auktion afsluttet Filmplakat “Mandela: Long Walk to Freedom”, signeret af Winnie Mandela Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Uden titel – Litografi – af Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer 4/8 2001- Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Uden titel / Mørke farver – P.O. Hansen Auktion afsluttet Uden navn – Johannes Hofmeister Auktion afsluttet Indrammet fotogravuer 6/6 ET 2006 – Carsten Rütting Schweitz Auktion afsluttet Indrammet litografi – 165/290 – Tejn Bornholm- Jørgen Buch Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #13 Auktion afsluttet Vintage USSR-lommeur, 1970 Auktion afsluttet Brolæggere i samarbejde – Indrammet fotografi af Ivan Olsen Auktion afsluttet Revolutionens Kunst Auktion afsluttet Sjælden russisk plakatmappe om Lenin Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #23 Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Malmplatte – smed laver hestesko ved ambolt (M.N.) Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #6 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #23 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #17 Auktion afsluttet Kobberplatte – M.C. Lyngsie (1864 – 1931) Auktion afsluttet Malmplatte – SID byggeri #2 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #8 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #7 Auktion afsluttet