Årets kunstauktion er afsluttet. malerier41 effekterSe alle i kategori Olie på lærred – Jeff Ibbo Auktion afsluttet Uden navn – Grete Folman Auktion afsluttet Kvinden med det røde hår – Grete Folman Auktion afsluttet Andalusien – Margit Christoffersen Auktion afsluttet Hvide løgne ( Frie verden?) – Jan Elis Olsen “JEO” Auktion afsluttet Frugtbarhedens due – Grete Folman Auktion afsluttet plakater22 effekterSe alle i kategori Revolutionens Kunst Auktion afsluttet Fremtidens port- Leif Sylvester Petersen Auktion afsluttet Demonstration – Dea Trier Mørch Auktion afsluttet Filmplakat “Mandela: Long Walk to Freedom”, signeret af Winnie Mandela Auktion afsluttet Par i en salsa – Susanne Vibe Auktion afsluttet One day we return like the wind to our houses – Thomas Kruse Auktion afsluttet grafisk-tryk31 effekterSe alle i kategori Uden titel / Kvindelig bassist og mand med blå hatteskygge – Tom Krøjer Auktion afsluttet Grafisk Tryk af Jørgen Tang Holbek Auktion afsluttet “Vores By? Grafikavisen 2021” linoleums- tryk af 5 lokale kunstnere Auktion afsluttet Fugle – særtryk 6/7 – Falke Bang Auktion afsluttet Uden titel / Mørke farver – P.O. Hansen Auktion afsluttet Uden titel / Gule og blå farver – P.O. Hansen Auktion afsluttet andet52 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #16 Auktion afsluttet Malmplatte – Bygningsarbejdere på stillads#3 Auktion afsluttet Lille skål med blå glasur – Jette Pernille Johansen Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #17 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #10 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #19 Auktion afsluttet samleobjekter30 effekterSe alle i kategori Sovjetisk Pin #4 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #22 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #12 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #19 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #8 Auktion afsluttet Malmplatte – SID byggeri #2 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #15 Auktion afsluttet Sovjetisk Pin #10 Auktion afsluttet